|
Çağrı Merkezi Telefon Numaralarımız:
Basic: 0216 570 8754
ProSupport: 0216 570 8755

Servis seviyenizi aşağıdaki linke tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Dell kurumsal ürünlerini satın almak için aşağıdaki çözüm ortaklarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

                                                                       Authorized Distributor


Arena
arenaAddress: Göktürk Beldesi
Göktürk Cd. No. 4
34077 Eyüp
İstanbul
Dell Authorised DistributionPhone: +90 212 364 64 64
Fax: +90 212 310 46 80
Sales Contact: Ahmet Altıparmak
ahmet.altiparmak@arena.com.tr
Dell Specific Contact: Tayfun Tarı
Tayfun.Tari@arena.com.tr
Berkan Yaman
Berkan.Yaman@arena.com.tr
Ahmet Altıparmak
Ahmet.Altiparmak@arena.com.tr
Web Page: www.arena.com.tr
Armada
ArmadaAddress: Maltepe Caddesi No:10/B Bayrampaşa İstanbul
Dell Authorised DistributionPhone: +90 (212) 467 38 00
Fax: +90 (212) 493 47 27
Sales Contact: dell@armada.com.tr
Dell Specific Contact: Can Dokumacı
cdokumaci@armada.com.tr
Aykut Emre Guneser
aguneser@armada.com.tr
Merttuğ ÇAYIROĞLU
mcayiroglu@armada.com.tr
Sırma Kara
skara@armada.com.tr
Web Page: http://www.armada.com.tr
Penta
pentaAddress: Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:8 34775 Ümraniye,İstanbul
Dell Authorised DistributionPhone: +90 (216) 528 0000
Fax: +90 (216) 540 5000
Sales Contact: Çağdaş Toptan
cagdas.toptan@penta.com.tr
Saadet Arel
saadet.arel@penta.com.tr
Mustafa Özer
Mustafa.ozer@penta.com.tr
Dell Specific Contact:
Özge Kızılocak
ozge.kizilocak@penta.com.tr
Web Page: www.penta.com.tr



                                                                    Preferred Partner


Aeris
Dell Preferred PartnerAddress: Talatpaşa Mh. Emirgazi Cd. No:1 A Blok Kağıthane, 34400 Istanbul
Phone: +90 (212) 217 42 17
Fax: +90 (212) 220 10 80
Sales Contact: Şefik Serdar
sefikserdar@aeris.com.tr
Service & Support Contact: Şefik Serdar
sefikserdar@aeris.com.tr
Dell Specific Contact: Şefik Serdar
sefikserdar@aeris.com.tr
Web Page: http://www.aeris.com.tr
Akfa
AkfaAddress: Bahcelievler Mh. Zubeyde Hn. Cad. No:26 Akfa Plaza 34688 Cengelkoy / Istanbul / Turkey
Dell Preferred PartnerPhone: +90 (216) 516 02 00
Fax: +90 (216) 462 47 27
Sales Contact: Serkan Albayrak
serkan.albayrak@akfabilisim.com
Dell Specific Contact: Yeşim Nezir Mızrak
yesim.mizrak@akfabilisim.com
Web Page: www.akfabilisim.com
Datacore
Datacore_logoAddress: Çubuklu Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Eryılmaz Plaza No:3 K:5 Kavacık 34810 Beykoz, İstanbul TÜRKİYE
Dell Preferred PartnerPhone: +90 444 82 82
DASPFax: +90 216 425 14 99
Sales Contact: Demet EROL
Email:demet.erol@datacore.com.tr
Dell Specific Contact: Pelin PIRNAL
Email:pelin.pirnal@datacore.com.tr
Web Page: http://www.datacore.com.tr
Data Market
Dell Preferred PartnerAddress: Büyükdere Cad. Maslak İş Hanı No:239 Kat:1 34398 Maslak - İstanbul
Phone: +90 (212) 337 07 07
Fax: +90 (212) 337 07 08
Dell Specific Contact: info@datamarket.com.tr
Web Page: http://www.datamarket.com.tr
Data Sistem A.Ş.
Data Sistem A.Ş.Address: Erturk Sokak 4/1, Kavacik 34810, Istanbul
Dell Preferred PartnerPhone: (216) 680 10 11
Fax: (216) 680 10 15
Sales Contact: iletisim@datasistem.com.tr
Service & Support Contact: destek@datasistem.com.tr
Dell Specific Contact: dell@datasistem.com.tr
Web Page: www.datasistem.com.tr
Entegres
EntegresAddress : Kayışdağı Cad. Ali Ay Sok. Entegres Plaza No:17 34750 K. Bakkalköy /Ataşehir
Dell Preferred PartnerPhone : +90 (216) 577 67 76
Fax : +90 (216) 577 67 86
Sales Contact : Serkan Sazak
serkan.sazak@entegres.com
Service & Support Contact : Barış Güler
baris.guler@entegres.com
Dell Specific Contact : Hasan Yarpınar
hasan.yarpinar@entegres.com
Web Page : http://www.entegres.com
Ip İletişim ve Bilgisayar Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ip İletişim
Address: Gazi Mah. Zübeyde Hanım Bulv. Küçükparmak Sitesi No:44 / B Şehitkamil / Gaziantep / TURKEY
Dell Preferred PartnerPhone: +90 (342) 339 64 44
Fax: +90 (342) 339 70 75
Sales Contact: Mehmet GENÇ
E-mail: gencmehmet@ipiletisim.com.tr
Service & Support Contact: servis@ipiletisim.com.tr
Dell Specific Contact: satis@ipiletisim.com.tr
Web Page: http://www.ipiletisim.com.tr
KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş
KoçSistemAddress: Unalan Mahallesi, Ayazma Caddesi, Camlica Is Merkezi, B3 Blok, Uskudar, 34700, Istanbul
Dell Preferred PartnerPhone: +90 216 556 1100
DASPFax:
Dell Independent Service ProviderSales Contact: Murat Genc – Email:murat.genc@kocsistem.com.tr
Service & Support Contact: Okan Mollaibrahimoglu – Email:okan.mollaibrahimoglu@kocsistem.com.tr
Levent Aydemir - Email:levent.aydemir@kocsistem.com.tr
Dell Specific Contact: Murat Genc – Email:murat.genc@kocsistem.com.tr
Web Page: http://www.kocsistem.com.tr
L&N
Dell Preferred PartnerAddress: Bayraklı sok. No:28/3 G.O.P. 06670 Ankara
Phone: +90 (312) 447 09 93
Fax: +90 (312) 447 09 96
Sales Contact: Deniz Dere
ddere@ln.com.tr
Dell Specific Contact: Gokhan Turhan
gturhan@ln.com.tr
Web Page: http://www.ln.com.tr
Matris
Dell Preferred PartnerAddress: Kayışdağı Cad. Parlar İş Merkezi No:53 Kat:2 Daire:4 Küçükbakkalköy İstanbul
Phone: +90 (216) 455 55 00
Fax: +90 (216) 455 55 01
Sales Contact: Ahmet Karasu
akarasu@matrisbilisim.com
Dell Specific Contact: Ahmet Aydin
aaydin@matrisbilisim.com
Web Page: http://www.matrisbilisim.com
Netcore Bilişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti
Netcore
Address: Barboros mah. Uphill Towers A1 B blok K:19 D:110 Ataşehir 34746 Istanbul TURKEY
Dell Preferred PartnerPhone: +90 (216) 688 5356
Fax: +90 (216) 688 5358
Sales Contact: Senem Hacımustafaoğlu /
Gülçin Kalender
E-mail: senem@netcore.com.tr
gkalender@netcore.com.tr
Service & Support Contact: Ahmet Uysal
E-mail: auysal@netcore.com.tr
Dell Specific Contact: Şadi Dinçel
E-mail: sdincel@netcore.com.tr
Web Page: http://www.netcore.com.tr/
Oyak Teknoloji
OytekAddress: Eski Büyükdere Cad. No:55 4.Levent 34416
Dell Preferred PartnerPhone: +90 212 339 2300
DASPFax:
Sales Contact: Fuat Mediceler -
Email:fmediceler@oytek.com.tr
0212 339 24 82
Service & Support Contact: Oytek Servis Çağrı Merkezi -
Email:istek@oytek.com.tr
0212 444 0 141
Dell Specific Contact:
Web Page: http://www.oytek.com.tr
Piramit
piramitAddress : TOPKAPI MALTEPE CAD. CANAYAKIN
SİTESİ B BLOK NO:11 B.
PAŞA/İSTANBUL
Dell Preferred PartnerPhone : (212) 480 06 60
Fax : (212) 544 66 95
Sales Contact : ÜLKER ERTUĞRUL- FATMA YAZICI
Service & Support Contact : HÜSEYİN ERTUĞRUL
Dell Specific Contact : MAHMUT UĞURLU
Web Page : www.piramit.com.tr
Proline
Dell Preferred PartnerAddress: Şerifali Mah. Beyan Sok. No:66 34775 Ümraniye Istanbul
Phone: +90 (216) 528 62 00
Fax: +90 (216) 528 63 00
Sales Contact: Hayati Çakır
hayati.cakir@pro-line.com.tr
Service & Support Contact: Ibrahim Erturan
ibrahim.erturan@pro-line.com.tr
Dell Specific Contact:
Web Page: http://www.pro-line.com.tr
PROJE DESTEK MÜHENDİSLİK
ProjedestekAddress: İçmeler mah.Erdem Sok.Eşiyok İş Merkezi No:21/1-2-3-4 Tuzla/İST.
Phone: +90 (216) 494 19 84
Fax: +90 (216) 494 19 85
Sales Contact: Kadir Yıldız
kadir@projedestek.net
Service & Support Contact: Kadir Yıldız
kadir@projedestek.net
Dell Specific Contact: Kadir Yıldız
kadir@projedestek.net
Web Page: http://www.projedestek.net
Radius
RadiusAddress: Alemdağ cd. Yanyol sok. Dumankaya Sit. H-Blok D:6 ÇAMLICA - ÜSKÜDAR / istanbul
Dell Preferred PartnerPhone: (216) 3445464 pbx
Fax: (216) 3445382
Service & Support Contact: Emir Kalender
Dell Specific Contact: Atilla Çemberci, Email:dell@radius.com.tr
Web Page: http://www.radiusbilgisayar.com
Supercom
Dell Preferred PartnerAddress: İdealtepe Mh. Dik Sk. No:23 Kat:4 Küçükvar Plaza 34841 Maltepe İSTANBUL
Phone: +90 (216) 417 29 39
Fax: +90 (216) 417 38 80
Web Page: http://www.supercom.com.tr
Teknoser
Dell Preferred PartnerAddress: Eski Büyükdere Cd. Özcan Sk. No: 2 4.Levent 34416 Istanbul
Phone: +90 (212) 275 37 50
Fax: +90 (212) 272 69 39
Sales Contact: Selim Serveroğlu
selim.serveroglu@teknosergroup.com
Web Page: http://www.teknoser.com.tr
Telemobil
TelemobilAddress: CILEHANE YOLU CAD. CAMLICA EVLER SITESI NO:13/3 34696 KUCUK CAMLICA / ISTANBUL-TURKEY
Dell Preferred PartnerPhone: (216) 547 67 00
Fax: (216) 546 11 77
Sales Contact: IDIL YELIZ AKARDAG
Service & Support Contact: ALPER KUS
Dell Specific Contact: METIN CAYLI
Web Page: http://www.tbi.com.tr
Turcom İletişim Sistemleri
San. Ve Tic. A.Ş.
turcomAddress : Incesu Sok. No:7 ,
34337 Etiler,
İstanbul
Dell Preferred PartnerPhone : (212) 349 29 29
Fax : (212) 349 20 30
Sales Contact : Gokhan Elmas
Service & Support Contact : Korhan Çapanoğlu
capanogluk@turcom.com.tr
Dell Specific Contact : Ertugrul Ortac
ortace@turcom.com.tr
Web Page : www.turcom.com.tr
Üçgen Yazılım
Üçgen YazılımAddress: Poyraz Sok. Sadıkoğlu İş Mrk. 2 Kat:1 D:14 Hasanpaşa/Kadıköy İSTANBUL
Dell Preferred PartnerPhone: (216) 550 52 06
Fax: (216) 550 52 07
Sales Contact: Sarp EĞİLMEZ
Service & Support Contact: Cem ALPAY
Dell Specific Contact: Sarp EĞİLMEZ
Web Page: http://www.is-istasyonu.com
http://www.ucgenyazilim.com
snWW08