|

Dell Servis

Dell Servis

Dell, Yerel İş Ortakları aracılığıyla size ve işletmenize en uygun Servis olanaklarını sunar. Garanti uzatma, daha yüksek servis seviyesine geçme, Uluslararası garanti, Kurulum Servisleri ve diğer başarılı servislerden yararlanabilirsiniz. Dell, donanım ayarlarını kişiselleştirmek ve Envanter Hizmetleri eklemek üzere Özel Fabrika Entegrasyonu (CFI) da sunabilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için iş ortaklarımızla irtibata geçiniz.

Ürünlerimize Gözatın

Dell, Turkiye'de, sistematik ve tecrübeli yaklaşımı ile sunucu ve veritabanı sistemleri için verimliliği ve çalışma süresini artıran Müşteri ve Kurumsal Destek Hizmetlerini sunar.

Onarım gerektiğinde, DellTM  gereksinimlerinize uygun doğru planlama yapar. DellTM  sistem çalışma süresini arttırmak için farklı müşteri gereksinimlerine göre hazırlanmış çeşitli servis paketleri geliştirdi. Sisteminizi serviste onarmak üzere tasarlanan Merkezde onarım da bu servis paketinin içinde yer almaktadır.

Satın Alma

Siparişler Dell İş Ortağı aracılığı ile yapılır. Sipariş yalnızca yeni sistemler satın alındığında geçerlidir.

Destek Özellikleri

Merkezde onarım aşağıda belirtilen üç destek seviyesinden oluşur:

7 gün 24 saat Kapsamlı Çevrimiçi Destek:

Sorun giderme bilgisi, arıza tespit araçları ve dosya indirme gibi konularda çevrimiçi yardım sağlayan DellTM  destek web sitesine http://support.euro.dell.com adresinden ulşabilirsiniz.

Telefonla Teknik Donanım Desteği:

Dell'in alanında lider olan telefonla donanım destek hattından yerel mesai saatleri süresince DellTM  donanımı ile ilgili sorun giderme ve arıza tesbiti konularında yardım alabilirsiniz.

DellTM  sistemleri gereksinimlerinize özel yapılandırıldığı için sizinle ilgili tüm ayrıntılar Çağrı Yönetim sisteminde saklanır. Diğer bir deyişle sizinle ilgili tüm ayrıntıları bildiğimizden, bizi aradığınızda size her zaman hızlı hizmet sunabiliriz.

Onarım Hizmeti:

Dell Onarım Servisi, Telefonla Teknik Donanım Desteği ve sistemin servis merkezine tesliminden itibaren 6 iş günü içinde sisteminizin onarılmasını sağlar*.

(* - Belirli koşullarda)

Öneriler

Servis: Sisteminizi 24 aydan daha fazla mı kullanmak istiyorsunuz?
Garanti süresini 4 ya da 5 yıla uzatırsanız hem içiniz rahat olur hem de beklenmedik tamir masraflarından kurtulursunuz. DellTM  servisi ile dünya standardında hizmetten, DellTM  eğitimli ve onaylı mühendislerden ve DellTM  tavsiyeli parçalardan yararlanırsınız
Sonraki gün yerinde servis kolaylığını sisteminizi tamir için servis merkezine teslim etmeye tercih eder misiniz?
Sisteminizi işiniz için kullanıyorsanız, garanti seçeneğinizi yerinde servis seçeneklerimizden biriyle değiştirin. Sistemizi tamir için servis merkezine teslim etmek yerine, onarım talebinde bulunduğunuz gün veya bir sonraki iş günü bir mühendis adresinize gelip sisteminizi onaracaktır.

Daha Fazla Bilgi

Kurumsal Yönetim Merkezi Videosu
Müşteri Destek Broşürü ( 52KB)
Kurumsal Destek Broşürü ( 650KB)
Başarı Öyküleri
Kurumsal Destek Basın Bülteni

1- Yetkili bir Dell Servis Sağlayıcısı bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak sizlere bu broşürde belirtilen hizmetleri sunabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen yerel servis tanımına bakınız.

2- Üçüncü taraflara ait kurumlar tarafından servis sağlanabilir. Gerektiğinde telefonla sorun giderme işleminden sonra bir destek servis uzmanı adresinize gelebilir. Ancak bu durum personel ve coğrafi kısıtlamalara ve servis sözleşmesinde belirtilen koşullara bağlıdır. Servis başlama süresi arızanın günün hangi saatinde Dell Corporation'a bildirildiğine bağlıdır.

3- Müşteriden ve yetkili Dell servis tedarikçilerinden gelen tüm sorular ECC'de kaydedildiğinde, performans testi için gerekli kaynaklar sağlanacak ve ECC olaylarının gerçek zamanlı takibi mümkün olacaktır.

snWW10